Apartmán Great Chill 3

40 m2

pro max. 4 osoby

dva pokoje

O apartmánu

Interiér
Great Chill 3 je součástí dvoupokojového apartmánu se společnou kuchyní a teráskou, kde se dobře jí, sedí i povídá. Koupelnu má vlastní, o soukromí se s nikým dělit nemusíte. Pokoj je vzdálený 2,7 km od náměstí Svobody.

Útulnou ložnici s modro-žlutými detaily a dřevěným stropem jsme navrhli primárně pro dva, ale protože má rozkládací pohovku, pohodlně se v pokoji vyspí 4 osoby. Dále v pokoji najdete manželskou postel, ze které se můžete dívat na chytrou televizi s předplaceným Netflixem, houpací křeslo a úložné prostory. Ideální místo, kde během víkendu s partnerem, rodinou či přáteli zabydlíte. V minimalistické koupelně s toaletou najdete vanu, kterou si můžete klidně napustit a relaxovat. 

Společná kuchyně má všechno vybavení, co potřebujete na ohřátí jídla nebo jeho přípravu – lednici, varnou desku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici i kávovar. Kafe a čaj je na nás. Součástí apartmánu je teráska mezi střechami okolních domů s pohodlným sezením. Ideální místo na večerní sklenku vína. 

Pračku se sušickou a pracími potřebami můžete využít za poplatek v prádelně. 

Exteriér

Dům Great Chill ukrývá sdílený dvůr, kde můžete pohodlně chillovat. Vybavili jsme ho nejrůznějšími křesílky s dekami, houpací sítí a velkým jídelním stolem se židlemi. Součástí dvora je ohniště a venkovní vybavená kuchyně, díky čemuž si rovnou pod apartmánem připravíte společnou večeři nebo opečete špekáček. Téměř v centru Brna – dobrý, nemyslíte? 

 

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně
  • fén na vlasy

od 1300 Kč / noc
Volné termíny

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Great Chill

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Máme se ozvat my vám? 
Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.