Apartmán Enjoy Downtown 18

28 m2

pro 2 osoby

dva pokoje

O apartmánu

Prostorný apartmán Enjoy Downtown 18 zrekonstruovaný v roce 2023 najdete v krásném historickém domě s výtahem na ulici Starobrněnská, jen 5 minut chůze od náměstí Svobody. Jsme na něj obzvlášť pyšní, kombinuje totiž moderní design s historickými prvky budovy. Z chodby apartmánu vedou dveře do soukromé koupelny, kuchyně, z níž pak do ložnice s malým obývacím pokojem. 

V koupelně s toaletou najdete sprchový kout a dostatek úložného prostoru pro všechny nezbytnosti. Do koupelny jsme nachystali měkké ručníky, mýdlo a další kosmetiku, ale i fén na vlasy, ať ho nemusíte tahat s sebou. Pračku s pracími potřebami jsme umístili do koutku v kuchyni. 

V kuchyni s jídelnou připravíte vše, na co budete mít chuť. Linka má všechno vybavení a ze spotřebičů na vás čeká lednice, trouba, varná deska a mikrovlnná trouba. 

Poslední pokoj, srdce apartmánu, skrývá krásnou postel, ze které se můžete dívat na televizi s předplaceným Netflixem. Nazpomněli jsme ani na pohovku, kdyby vás už z ležení bolely záda, psací stůl nebo roztomilá křesílka ve světlém koutě pokoje. 

Předání klíčů je bezkontaktní. 

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně

od 1500 Kč / noc
Volné termíny

Recenze

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Enjoy Downtown

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Máme se ozvat my vám? 
Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.